Okna i drzwi

Solidne wycieraczki

Solidne wycieraczki to takie, które zatrzymują na sobie brud. Produkt ten powinien nie przepuszczać brudu do wnętrza danego budynku. Producenci wycieraczek produkują wycieraczki systemowe, które czyszczą i osuszają obuwie, zanim ktoś wejdzie do środka. Stosowanie tego rodzaju produktu pozwala na zachowanie czystości, a to z kolei generuje duże oszczędności jeśli chodzi o koszty sprzątania.

Solidny produkt

Wycieraczki zewnętrzne jak i wewnętrzne typu systemowego lub przemysłowego są solidnym produktem, bardzo skutecznym i służącym przez wiele lat. Producenci proponują wycieraczki w określonych rozmiarach, ale także, wychodząc na przeciw swoim klientom, produkują wycieraczki na zamówienie. Wtedy klient otrzymuje dokładnie taką wycieraczkę, jaką sobie zamówił.

Rodzaje wycieraczek systemowych

Zasada jest taka, że wycieraczki systemowe mają za zadanie zatrzymać wnoszony do wnętrza budynku brud. Są to wycieraczki z kładami z gumy, szczotkami, lub specjalnym rypsem. Wycieraczki na zamówienie określają jakiego rodzaju klient chce mieć wycieraczkę i w jakim rozmiarze, oraz czy ma być ona na zewnątrz czy wewnątrz budynku.Wycieraczka na zamówienie ma doskonale przylegać do miejsca, w którym będzie wyłożona. Dodać też należy, że wycieraczki systemowe zewnętrzne, muszą doskonale radzić sobie z warunkami atmosferycznymi, temperaturami, promieniami UV i wszelkiego rodzaju wilgocią.

Inny rodzaj wycieraczek

Obok wycieraczek systemowych producenci proponują także wycieraczki aluminiowe z danymi wypełnieniami, czyli też z gumą, szczotkami lub rypsem. Może być też opcja, że na wycieraczkach na zamówienie klienci życzą sobie nadruk swojego logo. Taka wycieraczka jest wtedy swoistą wizytówką firmy, do której się wchodzi. Istnieje możliwość nadrukowania logo firmy w każdym formacie i na każdym rodzaju danej wycieraczki na zamówienie.

Czyszczenie i konserwacja wycieraczek

Zarówno wycieraczki wewnętrzne, jak i zewnętrzne mają za zadanie zatrzymanie jak największej ilości brudu, która jest na podeszwach obuwia osób wchodzących do danego budynku. Oznacza to, że wycieraczki kiedyś będą bardzo brudne. Te systemowe wycieraczki dają się jednak doskonale konserwować i łatwo czyścić. Wycieraczka na zamówienie może więc być idealną wycieraczką zarówno do wnętrza budynku, w jego korytarzach jak i na zewnątrz. Produkt jest niezwykle trwały, funkcjonalny i bardzo solidny. W dodatku gdy będzie to wycieraczka z logo, produkt będzie identyfikowany z firmą, do której będzie się wchodzić.

You may also like

Zobacz również

Wyposażenie wnętrza
Utrzymanie i konserwacja kutrów gastronomicznych: najlepsze praktyki Kuter gastronomiczny jest niezbędnym narzędziem w profesjonalnej kuchni, które wymaga regularnej konserwacji i odpowiedniego utrzymania, aby zapewnić...
Czytaj więcej
Kuchnia
Bemary: efektywność energetyczna i zrównoważone użytkowanie Czy zastanawiałeś się, jak efektywnie i ekologicznie korzystać z bemarów? Oto kluczowe wskazówki, które pomogą Ci w osiągnięciu...
Czytaj więcej