Kuchnia

Modne kuchenki w stylu retro

Kuchenki retro wolnostojące to świetna opcja dla wszystkich osób, które z jakichś względów chcą uniknąć montażu kuchenki pod zabudowę. Wyglądają bardzo dobrze, a przy tym świetnie spełniają swoją funkcję.

Styl retro – czyli kuchnie babć wracają do łask

Różnokolorowe kuchenki stylizowane na te sprzed lat robią w ostatnich latach furorę. Zapewniają nie tylko funkcjonalność nowoczesnych rozwiązań, ale również nietuzinkowy wygląd. Wiele kuchenek retro wolnostojących jest stylizowanych na piece kaflowe, a część wygląda jak kuchenki, które miały w domach nasze mamy oraz babcie.

Szeroki wybór kolorów i wzorów daje pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie, a nietypowe wzornictwo z pewnością przyciągnie uwagę. Kuchenki retro wolnostojące to świetne rozwiązanie do każdego domu, w którym kuchnię chcemy urządzić w starodawnym klimacie. Warto zauważyć, że zastosowanie stylizowanych sprzętów nie umniejsza ich funkcjonalności. Są one w pełni nowoczesne i wyposażone w takie same funkcje, jak standardowe sprzęty.

Jaki kolor kuchenki wybrać?

Szeroka oferta dostępna na rynku może przyprawić o zawrót głowy. Kuchenki białe, czarne czy brązowe są dostępne także w ogromnej ilości wzorów, dlatego warto dobrze się zastanowić nad dokładną stylizacją kuchni przed wyborem.

Choć biała kuchenka może wydawać się niepraktyczna, to tylko pozory. Odpowiednio chroniona i czyszczona tuż po powstaniu zabrudzenia nie niszczeje i świetnie się prezentuje. Warto pamiętać, że choć kuchenki są stylizowane na stare piece, tak naprawdę wykonano je przy użyciu wysokiej jakości, nowoczesnych materiałów.

Kuchenki retro wolnostojące – nie tylko dla babć

Coraz więcej młodych pań domu decyduje się na zakup stylizowanych kuchenek. Nie tylko są one niezwykle stylowe, ale również przywodzą wiele przyjemnych wspomnień. To sprawia, że kobiety decydują się na kuchnie, które wyglądają jak za czasów PRLu.

Stworzenie kuchni stylizowanej na taką sprzed stu lat nie zakłada braku nowoczesności. Obecnie znaczna część sprzętów kuchennych oraz mebli występuje również w stylizowanych wzorach, które z pewnością wpasują się w klimat kuchni w stylu retro. Aby stworzyć pomieszczenie w starym klimacie, nie trzeba rezygnować z udogodnień, jakie oferuje dostępna obecnie technologia.

Kuchenki retro wolnostojące dostępne są w ofercie Lofra.pl.

You may also like

Zobacz również

Wyposażenie wnętrza
Utrzymanie i konserwacja kutrów gastronomicznych: najlepsze praktyki Kuter gastronomiczny jest niezbędnym narzędziem w profesjonalnej kuchni, które wymaga regularnej konserwacji i odpowiedniego utrzymania, aby zapewnić...
Czytaj więcej
Kuchnia
Bemary: efektywność energetyczna i zrównoważone użytkowanie Czy zastanawiałeś się, jak efektywnie i ekologicznie korzystać z bemarów? Oto kluczowe wskazówki, które pomogą Ci w osiągnięciu...
Czytaj więcej